Yhteystiedot

Fintex-Tetrakem Oy

Myynti ja tuoteneuvonta

Tilaukset ja tuoteneuvonta
020 785 1210 tai 020 785 1212
fintex@fintex.fi

Tehtaanmyymälä
020 785 1210
fintex@fintex.fi

Mäkirinteentie 17
36220 Kangasala
Avoinna arkisin klo 8-16

 

Laskutus ja hallinto

Liisa Taipale, 044 7757 115 (ma-to), liisa.taipale@fintex.fi

Laskutusosoitteemme

Verkkolaskuille
Verkkolaskutustunnus: FI1320461800125239, Välittäjätunnus: NDEAFIHH

Paperilaskuille
Fintex-Tetrakem Oy
@fintex.fi@
PL 1000
00781 Helsinki

Yhteyshenkilöt

Myynti Keski- ja Pohjois-Suomi: myynti- ja markkinointipäällikkö Mika Laitinen, 050 350 9302, mika.laitinen@fintex.fi

Myynti Länsi-Suomi ja Pohjanmaa: Pasi Heinonen, 0400 142 593, pasi.heinonen@fintex.fi

Myynti Etelä-Suomi: Kari Poikulainen, 045 874 0440, kari.poikulainen@fintex.fi

Vienti: Jukka Petäjistö, +358 400 634 516, jukka.petajisto@fintex.fi

Myynti Puola: Krzysztof Kwasniewski, +48 885 50 70 60, krzysztof.kwasniewski@fintex.fi

Teollisuusmyynti ja tekninen neuvonta: Ari Salmela, 0500 623 953, ari.salmela@fintex.fi

Tuotekehitys: Marika Laurila, 044 712 1805, marika.laurila@fintex.fi

Ostot ja alihankintatyöt : Marko Heikkilä, 0400 142 162, marko.heikkila@fintex.fi

Toimitusjohtaja: Jorma Laitinen, 050 364 1088, jorma.laitinen@fintex.fi

Laskutus: Liisa Taipale, 044 7757 115 (ma-to), liisa.taipale@fintex.fi

Ota yhteyttä!

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.